Otomotiv Profesyonelleri

AMAÇ:

Sanayi ve üniversite işbirliği kapsamında tek bir bölgede değil global alanda etkin olabilecek bir proje yaratarak sektörün kalifiye personel ihtiyacını karşılarken aynı zamanda iş istihdamının sağlanması yönünde bir girişim ile diğer eğitim kurumları arasında bir fark yaratmayı amaçlamaktayız.

HEDEF KİTLE:

  • Otomotiv sektöründe kariyer yapmak isteyenler.
  • Tüm otomotiv firmalarında çalışan ve işe yeni başlayan mühendisler.
  • Üniversitelerin mühendislik alanlarında okuyan son sınıf öğrencileri veya mezunlar platformları aracılığı ile iş dünyasına yeni adım atmak üzere olan kişiler.

ANALİZ:

Bu program oluşturulurken yapılan Pazar araştırması sonucunda tüm otomotiv firmalarının ihtiyacı olan noktalar dikkate alınarak program titizlikle oluşturulmuştur.

Ayrıca yüz yüze yapılan görüşmeler neticesinde eğitimimizi başarı ile tamamlayan öğrencilerin iş dünyasına hızlıca kazandırılması ve bu kişilere iş istihdamı sağlanacağı sonucuna varılmıştır.

Yapılan analizler sonucunda otomotiv firmaları ve otomotiv tedarikçi iş ilanlarından da anlaşılacağı üzere bu konuda eksikliler bulunmaktadır.

EĞİTİM PERİYODU:

Eğitim periyodu 4  etaptan oluşacaktır. Eğitimimiz yerinde ve  online eğitim platformu üzerinden kullanıcı bazlı verilecektir.

EĞİTİM PLATFORMU:

Kabul edilen katılımcılar eğitim süresi boyunca canlı yayın eğitimlerinden faydalanabilirken aynı zamanda online platform üzerinden kaydedilecek olan eğitimleri istedikleri zaman takip edebileceklerdir.

Canlı yayın videoları / Haftalık görevler/ sesli ders notları ve her etap sonu yapılacak sınav sonucunda bir sonraki etapa geçme hakkına sahip olacaklar ve bir sonraki etabın kilidini açabileceklerdir. Ana eğitmenler haricinde danışman hocalar eşliğinde tekrar ve tamamlama ek derslerine katılabileceklerdir.

Eğitim süresi boyunca katılımcılara danışman hocalar tarafından online platform üzerinden soru ve taleplerine cevap vererek aktif işleyen bir çalışma ortamı sağlanacaktır.

Gösterilen sonuç sayısı: 4