hakkimizda

Hakkımızda

WORK ACADEMY; W Group bünyesinde bulunan uluslararası alanlarda da tanınan eğitim programlarına sahip en ileri ve bağımsız eğitim kurumlarından biridir. 

Ulusal ve uluslararası alanda çeşitli sektörlerde yer alan kişi ve kuruluşların, iş hayatı ve kişisel gelişimin her aşamasında ihtiyaç duyabilecekleri fark yaratacak tüm eğitimler kurumumuz bünyesinde verilmektedir.

Küreselleşmenin getirdiği beklentiler nedeniyle son zamanlarda hızla artış gösteren rekabet ortamında, eğitime verilen önemle birlikte, ihtiyaçlar da gün geçtikçe artış göstermektedir. Work Academy de bu ihtiyaçlarla birlikte hem kişilere ve hem de kuruluşlara kapasite geliştirme konusunda; özgün içerikleri, sunmuş olduğu hizmetler ve profesyonel kadrosu ile yardımcı olmaktadır. 

Work Academy olarak, Ulusal ve Uluslararası düzeyde meydana gelen tüm değişiklikleri, yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek öncelikli kendi kadromuzun sürekli gelişimini devam ettirerek sürdürülebilir bir oluşumu benimsemekteyiz.

Taahhüdümüz; profesyonellerin hassas ortamlarda etkili bir şekilde çalışması için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri geliştirmelerine yardımcı olurken aktardığımız teorik bilgi birikimimizi, pratik bilgi birikimimiz ile dengeleyerek olumlu değişime katkıda bulunmaktır. 

WORK ACADEMY uzun yıllardır eğitim programlarını vermeye devam etmektedir. Farklı öğrenme kaynaklarımız ile birlikte, öğrenme ve performans destek sistemimize katılmak için Work Academy ile mutlaka tanışmalısınız.