hakkimizda

BİZ KİMİZ?

Workacademy; W group bünyesinde bulunan uluslararası alanlarda da tanınan eğitim programlarına sahip, sektörde fark yaratan öncü ve bağımsız eğitim kurumlarından biridir.

Ulusal ve uluslararası alanda çeşitli sektörlerde yer alan kişi ve kuruluşların, iş hayatı ve kişisel gelişimin her aşamasında ihtiyaç duyabilecekleri eğitimler kurumumuz bünyesinde verilmektedir.

Küreselleşmenin getirdiği beklentiler nedeniyle son zamanlarda hızla artış gösteren rekabet ortamında, eğitime verilen önemle birlikte, ihtiyaçlar da gün geçtikçe artış göstermektedir. Bu ihtiyaçlarla birlikte hem kişilere ve hem de kuruluşlara kapasite geliştirme konusunda; özgün içerikleri, sunmuş olduğu hizmetler ve profesyonel kadromuz ile yardımcı olmaktayız.

Workacademy olarak, Ulusal ve Uluslararası düzeyde meydana gelen tüm değişiklikleri, yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek öncelikle kendi kadromuzun sürekli gelişimini devam ettirerek sürdürülebilir bir oluşumu benimsemekteyiz.

Farklı öğrenme kaynaklarımız ile birlikte, öğrenme ve performans destek sistemimize katılmak için bizimle mutlaka tanışmalısınız.